ТОп-5 реклам 2020

Ринок реклами щороку поповнюється новими креативними відео, й аби справді здивувати глядача, доводиться щоразу підіймати планки та диктувати свої правила. Ділимося з вами роликами, які на думку команди SFRAMES, найбільше заслуговували уваги у 2020 році.
#BeforeAlexa | Amazon
Реклама Amazon для Super Bowl 2020
Багато людей по всьому світу звертаються до Alexa за відповідями та допомогою – починаючи від улюблених пісень та до перевірки щоденних новин. Голосові помічники досить швидко стали частиною нашого повсякденного життя. Настільки сильно, що ми інколи й не можемо уявити, як було до цього.
Нова реклама Amazon намагається дати відповідь та продемонструвати, хто виконував функції Alexa протягом різних епох.У відео голлівудська пара готується вийти з дому. Та перед цим актриса Еллен Дедженерес просить "Алексу" відключити термостат. Після цього – запитує свою дружину про те, як люди жили без голосового помічника.

Далі реклама переносить нас у минуле, де з'являються покоївки, придворні блазні, газетярі, секретарі тощо. Їх просять робити все те, що сьогодні за допомогою голосових команд робить сучасна "Алекса".
Один з найбільш видовищних моментів відео – епізод, коли дівчина відправляє голубом повідомлення принцу. Раптом у кадрі з'являється дракон – не важко здогадатися, що було далі :)
Наприкінці Дедженерес та де Россі сідають у свою машину та ще раз використовують "Алексу", аби увімкнути пісню. Це – відсилка до Echo Auto, недорого пристрою, який підключається до програми для смартфонів Alexa і відтворюється через автомобільні колонки.
Творці реклами намагалися щоб додати гумористичної нотки до своєї роботи, водночас зробити рекламу послідовною та захопливою. І їм вдалося :)
You Can't Stop Us | Nike
Реклама Nike
"Нас не зупинити" – реклама однойменної кампанії Nike. Динамічне відео з розділеним екраном надихає спортсменів об'єднуватися заради змін у часи, коли пандемія перевернула звичне життя з ніг на голову.
У ролику олімпійська чемпіонка Меган Рапіноу розповідає, що спорт є джерелом натхнення. Серія кадрів, розділених екранів, показує, як один виду спорту співвідноситься з іншим. Мовляв, неважливо – де ти, важливо – що ти не один.

У відео наголошують, що закриті тренажерні зали та порожні стадіони не заважають спортсменам просуватися вперед та змінювати світ. "Ніщо не зупинить те, що ми можемо зробити разом", – мовиться там.

Саме метод монтажу додає цій рекламі особливого темпу, від якого аж перехоплює подих. Завдяки ньому автори змогли передати свою ідею та донести її до глядачів.
Jason Momoa | Rocket Mortgage
Реклама Rocket Mortgage для Super Bowl ads 2020
Rocket Mortgage випустила рекламний ролик із зіркою фільму "Аквамен"Джейсоном Момоа. Автори у жартівливий спосіб прагнули показати глядачам, як онлайн-кредитор допомагає своїм клієнтам почуватись комфортно.

У відео Момоа перетворюється із м'язистого актора у ледь не лисого гітариста.
Реклама починається з того, що він – за кермом свого автомобіля, приїжджає додому. "Що для мене означає дім? Це єдине місце, де я можу послабити пильність", – пояснює зірка.
Актор заходить у будинок та робить звичну дію – знімає взуття та зайвий одяг. "Тут я можу відчути себе повністю комфортно "у своїй шкірі", – каже він.

А от далі відбувається те, чого ніхто не очікував. Момоа буквально "змімає" свої штучні м'язи та скидає пасмо довгого волосся. "Дім – це те місце, де я можу бути собою. І це до біса добре", – наголошує він.


А що відбувалося за кадром?
У цій рекламі особливо хочеться звернути увагу на те, як автори показали трансформацію Момоа. Хоча ролик отримав суперечливі відгуки, а частина глядачів назвали його "дивним", нам імпонують такі нестандартні ідеї.
Meet iPhone 12 | Apple
Реклама нового iPhone від Apple
Новий рекламний ролик від Apple, який просить глядачів "Привітатися з 5G" з приходом iPhone 12 та iPhone 12 Pro – найпотужніших iPhone за всю історію.
Автори відео демонструють основні особливості нових ґаджетів, зокрема дисплеї A14 Bionic, MagSafe та Super Retina XDR.
Кадри змінються динамічно, показуючи акторів, які використовують на своїх телефонах безліч розширених функцій.
Ця реклама не несе у собі сатиричного чи соціального змісту, як попередні нами згадані. Проте чітко виконує своє завдання – "смачно", стильно та якісно представляє продукт.
Heroes, Highlander | Toyota
Реклама Toyota Highlander для Super Bowl 2020
У цій рекламі актриса Кобі Смолдерс у ролі супер-мами кожен раз опиняється у потрібному місці в потрібний час. Спочатку рятує незнайомця з місця біологічної катастрофи, потім опиняється на Дикому Заході й навіть застає вторгнення інопланетян.

Її поява завжди супроводжується сумним моментом, коли персонаж у скрутній ситуації жертвує собою заради близьких. Проте Highlander та Смолдерс прибувають саме вчасно, щоб врятувати усіх.

Врешті, все закінчується тим, що Смолдерс забирає свого сина, який не може дістатися додому через негоду. З його слів глядач дізнається, що таке з нею – вже не вперше.
У Toyota наголосили, що реклама повністю демонструє можливості Highlander, а також показує, що всередині авто є достатньо простору, що важливо для покупців.
Цей ролик поєднує у собі оригінальну ідею та хорошу візуалізацію, відповідно – у жартівливій формі доносить потенційному клієнту всі переваги авто.