Напишіть нам Telegram Messenger
SFRAMES PRODUCTION

PRO EGO

Серпень, 2021
Львів
welcome, you`ve arrived
SFRAMES
2 вересня 2021 року ми презентували фільм PRO EGO на великому екрані. Робота була створена спільно з чоловічим журналом ЕГОЇСТ, що організував масштабну подію – "ЕГО форум" із запрошеним спікером Іцхаком Пінтосевичем та понад тисячним залом аудиторії. У рамках цього проекту ми знімали яхти на озері Сірка, літаки на аеродромі Jagellon, потужний автомобіль Audi E-tron. У нас були чудові локації - "Арена Львів", "Цитадель Інн" та львівський офіс "Рада-територія дизайну". Все це у сукупності з професійним підходом нашої команди забезпечило стильне та епічне відео "на виході".
Захоплення, коли роботу, над якою трудилась наша команда, дивляться на великому екрані, а в залі панує тиша, коли про твій бренд говорять зі сцени, оголошуючи парнером заходу, коли по всій арені на екранах видно SFRAMES – не передати словами.
ЕГОЇСТи стали нам справжніми друзями, які чудово доповнюють кожного з нас. Так сталось, що одного дня ми зустрілись обговорити фінальний сценарій, а вже іншого – стали партнерами "ЕГО форуму".
Після такої події хочеться сказати собі словами Іцхака: "Ты сможешь". І...претендувати на ще більший екран!

Алекс Сторожук
CEO SFRAMES
Director
BACKSTAGE
photo: Khrystyna Muzychyn
photo: Khrystyna Muzychyn
photo: Khrystyna Muzychyn
photo: Khrystyna Muzychyn
photo: Khrystyna Muzychyn
photo: Khrystyna Muzychyn
photo: Khrystyna Muzychyn
photo: Khrystyna Muzychyn
photo: Khrystyna Muzychyn
photo: Khrystyna Muzychyn
photo: Khrystyna Muzychyn
photo: Khrystyna Muzychyn
Знімальний процес
3 дні, 7 локацій, драйв та адреналін. Саме це спадає на думку, коли нас запитують про цей проект. Фільм вийшов надзвичайно насиченим.Зйомки фактично у режимі нон-стоп тривали 3 дні поспіль. Втім, як свідчить фінальний результат, це точно того вартувало. Тож ми вирішили поділитися, як вдалося організувати знімальний процес зі зміною кількох локацій, з переїздами за місто, й водночас встигати за таймінгом. А також розказати цікаві факти про те, що залишилося за кадром.


ПЕРШИЙ ДЕНЬ
Перший день зйомок розпочався для команди о 6:00. Потрібно було зняти проїзди Audi. Аби зловити момент, коли інших авто на трасі ще немає, довелося стартувати дуже рано. Попередньо ми досліджували різні локації та завантаженість доріг. Проаналізуваваши все, вирішили знімати на шляху, що веде з Винник до Львова. Втім, навіть попри таку підготовку, форс-мажорів уникнути не вдалося. Вже о 7:00 (а прогнозували, що о 9:00) трафік раптово став настільки активним, що найкращим рішення було все ж змінити місце зйомок. Особливість першого дня було ще й те, що упродовж кількох годин ми повинні були змінити 3 різні локації. Тож після Винник ми відправилися на "Арену Львів" – саме там згодом відбувся масштабний "EGO форум", організований командою "егоїстів". На стадіоні ми знімали уривок фільму з керівницею форуму Діаною Чілей, а також проїзд у авто із засновницею журналу "Егоїст" Зоряною Войтів та її маленьким сином. Аби зробити зйомки у русі максимально безпечними, було домовлено про сцеціальну лавету, на якій, власне, перевозили Зоряну з дитиною. Завершився насичений день у затишному офісі "RADA-територія дизайну", де було відображено, як засновниця журналу зустрічається зі своєю командою для обговорення поточних завдань. Із цими зйомками пов'язаний цікавий нюанс. Ми зрозуміли, що для ідеального кадру нам бракує реквізиту, а саме – кількох чашок з кавою. Тоді вирішили їх придбати у найближчому супермаркеті. Втім, таких, як треба, там не було. Довелося оперативно шукати вихід із ситуації: нам допомогли "сусіди" знімального майданчику, ресторан "Челентано".
ДРУГИЙ ДЕНЬ
Другий день був не менш насиченим. Локацій цього разу було дві, проте одна – за 50 кілометрів від Львова. Саме вона й стала роковою для автомобіля нашого режисера, але про це трішки згодом. Спочатку була зйомка зустрічі в рамках проекту "Життя підприємця". Подія відбувалася у ресторації "ХаТа", що на Володимира Великого. Вже о 13:00 ми виїхали у напрямку озера Сірка. На вечір була запланована зустріч закритого чоловічого клубу "EGOIST club", яка мала стати частиною майбутнього фільму. Врешті, прибувши на місце після добирання з пригодами, ми розпочали підготовку до зйомки. Особливо видовищними стали кадри з Ігором Палигою – президентом клубу. Адже знімали його монолог для відео на яхті, маневруючи посеред озера.
Як ми втратили машину? Добиралися на Сірку ми двома авто. Втім, пасажирів однієї з них чекав неприємний "сюрприз". Пропустивши правильний поворот, ми дещо відхилились від маршруту. Якраз тоді машина раптово заглохла. Попри кілька відчайдушних спроб завести знову її так і не вдалося. Оскільки часу на роздуми було мало, а день був розписаний по хвилинах, довелося залишити авто біля одного із сільських дворів та викликати іншу машину, з продюсером, аби нас та техніку відвезли до озера. Авто режисера ми планували забрати наступного дня або ж найближчими часом, та це поступово розтягнулося до кількох тижнів. Невеликий спойлер: нашої "Хонди" там вже не було. І хто-зна, яка її доля – зараз це вже з'ясовують правоохоронці.

Останнє фото автомобіля
Ми втратили транспорт, але здобули чудову історію
ТРЕТІЙ ДЕНЬ
Третій день, як і попередні, був поділений на кілька частин. Протягом першої половини дня знімальний майданчик ми розвернули на території "Цитадель Інн". Цю локацію обрали для зйомок з Мар'яною Даниляк – керівницею проекту "Бізнес-сніданок егоїста" та "EGOIST MEDIA". Ми відзняли саму подію, а також анонсували новий проект Мар'яни, в якому знову плануємо попрацювати разом. Наразі не можемо поділитися подробицями, але зробимо це, як тільки настане час.

Ближче до обіду ми привітали нашого режисера Алекса з днем народження (так, його він повністю провів на зйомках) й вирушили далі, знову за місто. Тепер – на аеродром Jagellon, за 30 кілометрів від Львова. Знімати літаки – це справді особливе задоволення. Особливо, якщо у кадрі така жінка, як Ірина Добровольська. Ця "егоїстка" керуєч "EGOIST club" та "EGOIST events". У відео ми проводили паралель, мовляв, керувати чоловічим клубом для жінки, це вищий пілотаж. І це справді так, та Ірі це прекрасно вдається. До того ж, під час зйомок вона наважилася перебороти свої страхи й піднятися у небо та перебувати на борту під час виконання непростих маневрів. Нам вдалося зловити багато епічних моментів, від яких перехоплює подих. Для цього оператору доводилося лежати на злітній полосі у момент, коли буквально за кілька метрів над ним пролітав літак. А згодом – й взагалі піднятися разом з пілотом у небо й працювати з кабіни.


EGO форум
На зйомках фільму наша співпраця з "егоїстами" не обмежувалася. Ми прийняли для себе новий виклик й виступили продакшн-партнерами першого "EGO Forum".У процесі підготовки до заходу створювали контент та забезпечували організаторам підтримку. Крім цього, упродовж форуму наш продакшн був представлений на експо-зоні. Там ми мали можливість більше розповісти про себе учасникам та іншим партнерам, а їх там було близько 1 000. Було багато цікавих знайомств, які, як ми сподіваємось, переростуть у довготривалу дружбу та партнерство.
2 вересня у Львові відбувся перший "EGO Forum". Цей захід організувала амбітна команда чоловічого журналу "Егоїст", яким, що цікаво, керують жінки. У 2021 виповнилося 10 років від дня заснування журналу, тож організаторки форуму вирішили представити його учасникам фільм про свою команду. Саме тому наша співпраця з "егоїстами" розпочалася ще задовго до заходу, у липні. Кілька стратегічних сесій, активних обговорень й ми зрозуміли, що рухаємось в одного напрямку й фактично "зловили одну хвилю". Завдяки цього працювати було легко й комфортно.
Присвятивши цьому проекту кілька місяців, зокрема – чимало безсонних ночей, ми з впевненістю можемо сказати: якою б амбітною не була ціль, досягнути її завжди реально. А після цього – без вагань потрібно ставити перед собою нові, ще масштабніші. Ми отримали цінний досвід та вкотре переконалися, що нам під силу все задумане. Тож дякуємо "егоїстам" за цікаві виклики і співпрацю. А далі буде ще більше й ще вище :)
SFRAMES. Arena Lviv. 2021
Над проектом працювали:
команда SFRAMES production
Алекс Сторожук
Director
Ірина Буртик
2-nd director
Ігор Лукашик
Producer
Андрій Зигмунд
DoP
Олег Бозюк
Focus-puller
Андрій Данильченко
Sound-design
Микола Голуб
Administrator
Олена Сторожук
Hair stylist
Юлія Пришліца
Make-up
Христина Музичин
Backstage
You've arrived
sframes.production@gmail.com
Ukraine, Lviv