Напишіть нам Telegram Messenger
Проект, який дарує емоції
Daniro – Своїми для своїх
YOU`VE ARRIVED
Весна, 2021, Львів, Україна
welcome, you`ve arrived
SFRAMES
Представляємо кейс нашого нового проекту для Daniro.
Разом ми створили масштабну брендову рекламну кампанію, що викликає емоції. Сьогодні розповідаємо не тільки про бренд, але й про яскраві моменти з життя потенційного користувача, адже це історії про 5 різних сімей, яких об'єднує те, що вони обирають саме Daniro. Ми говоримо про взаємодію бренду та користувача на новому рівні – емоцій та сім'ї.
Я обожнюю такі проекти. Масштабні, сильні, організовані.
Брендова реклама – це великий крок. Брендова рекламна кампанія – це масштабне рішення.
Це надзвичайно круто – реалізовувати проект з брендом, який по-особливому ставить себе серед інших і готовий про це розповісти.
Це народжує в голові ідеї, стимулює створювати, надихає.

Алекс Сторожук
Founder/CEO SFRAMES
Director&idea author
BACKSTAGE
photo: Khrystyna Muzychyn
photo: Khrystyna Muzychyn
photo: Khrystyna Muzychyn
photo: Khrystyna Muzychyn
photo: Khrystyna Muzychyn
photo: Khrystyna Muzychyn
photo: Khrystyna Muzychyn
photo: Khrystyna Muzychyn
photo: Khrystyna Muzychyn
photo: Khrystyna Muzychyn
photo: Khrystyna Muzychyn
photo: Khrystyna Muzychyn
photo: Khrystyna Muzychyn
photo: Khrystyna Muzychyn
photo: Khrystyna Muzychyn
photo: Khrystyna Muzychyn
photo: Khrystyna Muzychyn
photo: Khrystyna Muzychyn
photo: Khrystyna Muzychyn
photo: Khrystyna Muzychyn
photo: Khrystyna Muzychyn
photo: Khrystyna Muzychyn
photo: Khrystyna Muzychyn
photo: Khrystyna Muzychyn
інсайд
СКАУТИНГ
Наш варіант – простір, саме так робиться справжній продукт і саме це вони нам надали.
Рекламна кампанія реалізовувалась у Львові.
Огляд та підбір локацій тривав 2 тижні.
За перший день ми провели скаутинг на 5 об'єктах, серед яких була чудова студія Freedom, що вразила нас своїм інтер'єром та завдяки своїй площі дозволяла реалізувати там одразу 3 ідеї наших реклам. Саме там були відзняті Перші кроки, Теплі обійми та Сімейний вечір.
Далі було важче, адже за період подальшого пошуку ми зрозуміли, що Львів не багатий якісними інтер'єрами, що зможуть зрівнятись зі студією Freedom, а для повноцінної реалізації потрібно було ще 2 локації, що також відповідатимуть сюжету.
Ми проглянули безліч варіантів. Це були і студії, і особняки, навіть розглядали варіант хромакею, яким буде заповнена вся кімната – задля подальшого моделювання інтер'єру вже на етапі пост-продакшину. Та всі ці варіанти нам не підходили. Вже навіть вирішували все комбінувати: використовувати найбільш відповідні локації та доповнювати натурну зйомку за допомогою VFX.
Раптом нам повідомили, що знайшли ще одну локацію, яка наразі зачинена, через підготовку до відкриття. Того ж дня ми все затвердили.WONDER SPACE – це та студія, яка по-справжньому вразила всіх. В ній є все, що необхідно для зйомок якісного продукту, а найголовніше – простір, адже це найбільший ангар, який можна сьогодні знайти у Львові! Там ми реалізували Творчий куточок та Найкращий антистрес.
sframes
Post-production
Кропітлива робота, що довершує кожен наш проект
Не можу сказати, що процес "на пості поправимо" – це легка справа, але й протилежне говорити не стану.
Це мить магії, яка робить кадр особливим. Іноді дивишся та не відрізняєш, де починається графіка і закінчується відзнятий матеріал. Саме такого результату потрібно прагнути і саме цього ми досягли в даному проекті. Ви й не здогадувались, що картини на стінах, брендові написи на подушках та багато іншого – це VFX. А чисті кадри, без відображення світла у вікнах, чи подряпаної підлоги, складок на продукті – Clean-up.

Олег Бозюк
3D-artist/VFX Designer
Ніхто не застрахований від непередбачуваних моментів
Під час монтажу ми зіткнулись з одним цікавим нюансом.
Світло з середини дивану протягом відео присутнє, а в цьому кадрі воно зникло, хлопчик ненароком кинув на нього подушку, перекривши світловий прилад, що на етапі пост-продакшину вилилось в непридатність кадру. Та чи став такий інцидент проблемою для команди SFRAMES? Звісно, що ні. Ми з легкістю підсвітили темну область за допомогою графіки і ви навіть не здогадуєтесь, що кадр був непридатний для фінального монтажу, адже магія кіно в руках професіонала зробила свою справу. Такі деталі впливають на загальне враження про роботу і її якість, а якість продукту турбує нас насамперед, адже це те, за що ми відповідаємо, те, що ми робимо найкраще.
Clean-up забирає з кадру те, що не вдалося забрати на майданчику
Одна з найважчих зйомок. Малюка завжди потрібно розважати, не давати йому відчути дискомфорт, дитина – це дитина, їй не скажеш, як потрібно діяти, що потрібно робити. Це той випадок, коли саме малюк диктує правила зйомки і потрібно підлаштовуватись під його настрій. Зловити такі кадри буває надзвичайно важко, особливо, коли час зйомки обмежений. Як правило – це все впливає на результат. Коли ми після багатьох дублів врешті зловили цей по-справжньому емоційний момент, що повністю задовільняв нас – з'явились підводні камені, а саме волосся героїні, що неестетично дивилось в кадрі.
Ми вирішили, що це можна виправити під час пост-продакшину, аби не втомлювати малюка, адже попереду були зйомки ще декількох кадрів.
Робота з даним шотом тривала 2 дні та стала справжнім викликом. Забирати волосся довелось покадрово, а це – 75 кадрів. Проте немає нічого неможливого, коли ти знаєш, що робиш.
Бліки у вікнах – не проблема
Світлові прилади та команда, що постійно відображаються у вікнах, чи відсутність стіни з правого боку – не є проблемою, яку не можна вирішити.
Насправді, бліки у вікнах – це те, що вганяє в ступор безліч виконавців, адже ніхто не знає, що з ним робити, вони просто псують кадр.
І так, майже кожен ракурс камери був направлений прямо на вікна, та ми навіть не намагались шукати різні кути для зйомки, аби прожектори чи оператор, або ж навіть вся знімальна група не потрапили в кадр(це звучить неможливіше, ніж clean-up).
Ми знімали те, що нам було потрібно, а далі легко позбувались бліків на вікнах вже за допомогою комп'ютера.
Виставляйте кадр правильно
Дизайн
Окрім відео-контенту, під цю рекламну кампанію ми створили борди, сітілайти, банери, які ви можете зустріти у межах міста Львів, а також у фірмовому шоу-румі Daniro.
SFRAMES
Команда, що працювала над проектом
Алекс Сторожук
Director / Idea author
Ірина Буртик
2nd director
Олег Бозюк
Focuspull/VFX artist
Ігор Лукашик
Executive producer
Андрій Зигмунд
DoP
Христина Музичин
Backstage photographer
Олена Сторожук
Storyboard
Микола Голуб
Administrator
Юлія Пришліца
Make-up artist
Влад Хом'як
Sound design
Андрій Музичин
Music design
Роберт Карапата
Voiceover
Настя Козак
Design interior
Сергій Кінах
Photographer
You`ve arrived
sframes.production@gmail.com
Ukraine, Lviv
Пишіть нам і ви потрапите у світ справжнього кіно, а ваш бренд засяє новими барвами