SFRAMES TEAM
Ласкаво просимо, You've arrived!
Якщо виникнуть запитання, звертайтеся до бота, наші консультанти на зв'язку з 11:00 до 22:00.

Тисніть на кнопку "перейти на сайт" та дізнайтесь більше про нашу команду, переглядайте наші роботи, а також радимо розділ "блог", там завжди щось цікаве.

презентація
Сup Club
Вітаємо, ми сформували для вас креативну пропозицію, яка ознайомить вас з пропонованим контентом для Cup Club та сформує загальне враження про продукт.
Нижче наведені відео, які вже сьогодні є плодами нашої спільної роботи, приємного перегляду!


Прохання надати текст, зі своєї сторони ми адаптуємо його під відеоряд та протягом дня ви отримаєте готовий до публікації продукт.
Також можемо запропонувати вам варіанти тектового наповнення, аби спростити весь процес створення контенту. Для цього нам потрібно ближче познайомитись з продуктом, аби краще знати про його функціонал, ергономічність та інші аспекти, які допоможуть швидко визначитись не тільки з текстовим наповненням, але й забезпечать аналіз продукту, на основі якого ми швидко сформуємо контент план.
4/50
У нас діє сервіс 4/50, який включає в себе відображення взаємодії потенційного користувача та продукту. Таку зйомку ми проводимо у місцях, де встановлені кавоапарати, аби показати, як ними користуються та як вони вписуються у середовище. Також цей сервіс охоплює відображення життя компанії (робота офісу, доставка, сервіси тощо). Все це забезпечує постійний потік контенту для соціальних мереж, що є важливою складовою впізнаваності продукту.
Ми не мали можливості провести зйомку у місцях, де встановлені апарати, проте контент 4/50 легко поєднується з наведеною вище інфографікою. Рішенням у презентації було показати декілька з тисячі базових мементів по зйомці контенту такого плану.
Під час зйомки ми з вами обговорювали тему зміни дизайну кавоапаратів та підготували концепт свого бачення вашого сайту і продукції в цілому.
SFRAMES Design
Новий дизайн - новий підхід
SFRAMES Design
PS
Дякуємо, що переглянули нашу презентацію. Сподіваємось, вона була для вас корисною та допомогла краще зрозуміти усе, що ми хочемо донести.
sframes.production@gmail.com
Lviv, Ukraine