Напишіть нам Telegram Messenger
SFRAMES PRODUCTION

bramoso

Alfonso Oliver feat Dariya
Липень, 2021
Львів, Split club
welcome, you`ve arrived
SFRAMES
Представляємо кейс нашого нового відеокліпу для епатажного італійця Альфонсо Олівера, разом з яким співає українка Дарія, що своїм вокалом підкорює серця.
Ця робота надзвичайно надихає, адже у ній є практично все, чого ми хотіли від проекту даного рівня. А це і прекрасна локація від Split, і неймовірний каст, і хороший сюжет та надзвичайні виконавці.
В резуальтаті робота вийшла ще кращою, ніж ми планували.
Для мене ця робота стала новим викликом, адже встигнути пропрацювати досить масштабну сюжетну складову, на цілісність якої впливають актори на майданчику та мізансцени, в яких вони беруть постійну участь, складно в рамках одного дня.
Та, звісно ж, немає неможливого. Мало хто знає про ефект Кулешова, та саме цей прийом я вирішив додати в дану роботу і створити за його допомоги 90% матеріалу, знімаючи всіх акторів окремо, кожного у своїй конкретній ситуації. Тож це не тільки економія часу на майданчику та його організація для всієї знімальної групи, а й чудовий прийом, яким користуються кінематографісти з усього світу.
Я зосереджуюсь на емоціях героїв, на типажах, що в поєднанні з розумною режисурою дають відмінний результат. В її основу закладалась проста ситуація, яка через призму подачі відобразить усі внутрішні переживання, а саме стосунки головних героїв і шлях їхнього розвитку.

Алекс Сторожук
CEO SFRAMES
Director
BACKSTAGE
photo: Khrystyna Muzychyn
photo: Khrystyna Muzychyn
photo: Khrystyna Muzychyn
photo: Khrystyna Muzychyn
photo: Khrystyna Muzychyn
photo: Khrystyna Muzychyn
photo: Khrystyna Muzychyn
photo: Khrystyna Muzychyn
photo: Khrystyna Muzychyn
photo: Khrystyna Muzychyn
photo: Khrystyna Muzychyn
photo: Khrystyna Muzychyn
Знімальний процес
День не встиг початись, як миттєво закінчився.
Ці 12 годин робочої зміни пройшли непомітно, завдяки злагодженості усіх на знімальному майданчику. Перед нами стояв виклик – відзняти необхідний матеріал за досить короткий час й при цьому "тримати планку" у якості та дотримуватися сюжетної лінії. Команда працювала як злагоджений механізм, що додавало впевненості у майбутньому результаті. Адже коли усі залучені люди розуміють один одного з пів слова, працювати, звісно, у задоволення.
Локація зйомок – Split Club Lviv
Як пояснив сам Олівер Альфонсо, головна ідея музичного твору полягає у тому, щоб передати сильну пристрасть чоловіка до жінки, яка переходить в одержимість та егоїзм, чим і губить стосунки. Окрема подяка запрошеному на зйомки хореографу Вадиму Лященку, який, забувши про час, залишився з нами ще на 3 години та втілював у реальність разом з нами творчі ідеї. Власне, завдяки професійному підходу хореографа та віддачі шоу-балету iLike вдалося передати саме ті емоції та пристрасть, які були закладені у задум виконавців.

Оскільки наш шлях полягав не у простому міксуванні синхронів, а в розвитку повноцінної сюжетної лінії, велика ставка робилася саме на відігрування ситуацій акторами. Тож висловлюємо подяку Народному театру сатири "Під мостом", а саме акторам – Богдану Мочару, Надії Кольбенко, Софії Віднічук, Аліні Ягуфаровій, Сергію Прокоповичу, а також Дмитру Ломоносову, Лідії Ігнатенко та Андрію Данильченку.

Лідія – дружина та менеджер Альфонсо, вже вдруге знімається у його кліпах
Від самого початку роботи над цим відеокліпом ми прагнули показати цілісну історію та спонукати глядача переживати усі емоції разом з головними героями. Врешті, розв'язка історії дає нам зрозуміти, що весь цей спектр емоцій Альфонсо, переданий у відео, уособлював його внутрішню боротьбу. Одним із "найсмачніших" моментрів у відео є зустріч головного героя із "босом" закладу, що символізує останню внутрішню перепону на шляху героя – у виконанні Андрія Данильченка. На перший погляд серйозна сцена завершується комічно, адже Альфонсо долає боса, незважаючи на те, що перебуває у чужому середовищі й не має жодної підтримки.
Над проектом працювали
Команда SFRAMES production, завдяки якій Bramoso є таким, яким ви його бачите :)
Алекс Сторожук
Director
Ірина Буртик
2nd director
Андрій Зигмунд
DoP
Олег Бозюк
Focus-puller
Микола Голуб
Administrator
Христина Музичин
Backstage
Юлія Пришліца
Make-up
Олена Сторожук
Hair stylist
You`ve arrived
sframes.production@gmail.com
Ukraine, Lviv