Alfonso Oliver
Вас вітає команда Альфонсо Олівера!
Photo by Jacob
Photo by Leio
Photo by Jacob
Photo by Marion
Photo by Jacob
Photo by Shifaaz
Photo by Mike
Photo by Jason
Photo by Sven
Photo by Ed
Photo by David
Photo by Hal
ABOUT
Альфонсо Олівер – італійський співак та композитор, який безмірно закохався в Україну. Він започаткував унікальний проект, який об'єднав музикою дві культури, українську та італійську. У 2017 році вийшла у світ його перша пісня на теренах України – "Ми переможемо", яку він присвятив українському народові. Далі почав перекладати відомі українські пісні на італійську, які співає у дуеті з українською співачкою Дариною Бурнос. Серед них – "Червона Рута", "Ніч яка місячна", гімн України, "Мам" Кузьми.
Альфонсо Олівер зі своїм італійським колоритом невпинно публікує відео, у яких із захопленням розповідає про Україну, аби зміцнити культурний міст між двома державами. Навіть випустив жартівливі відеокліпи – "Я тебе люблю, маршрутка" та "Я хочу Борщ".
Він є переможцем та володарем гран-прі ІІ Міжнародного конкурсу молодих виконавців української ретро-музики імені Б. Весоловського у Полтаві. Також є автором гімну міста Трускавець з нагоди змагань автоспорту – раллі.
Співак вже кілька років співпрацює з українською студією відеопродакшн SFRAMES. Однією з найпопулярніших робіт є відеокліп на італійську версію пісні Андрія Кузьми "Мам", яка зворушила слухачів та медіа з усіх куточків України та Італії. Мама Кузьми особисто надала співаку дозвіл на переклад та публікацію пісні.
У 2020 році вийшов двомовний відеокліп "Сіньоріна" (Signorina), який досі гаряче обговорюють в Україні та за її межами.
Про італійця говорять українські радіостанції і телеканали, серед яких "Львівська Хвиля", "Українське радіо", "Люкс FM", 1+1, "Iнтер", ICTV, Zik, 24 канал та інші.
У рамках проекту Альфонсо Олівера ми співпрацювали з закладами, організаціями та асоціаціями, серед яких – Split, Cinema Jazz, Trattoria da Domenico, посольство Італійської республіки, Міжнародний фонд Івана Франка, Ротарі клуб, Львівський національний університет імені Івана Франка, Міжнародна асоціація автомобілістів Прикарпаття, Міжнародні перевезення East West Eurolines , "Каретний Двір" та інші.
Наша пропозиція
Ми сформували для вас пропозицію, яка допоможе зрозуміти, як ми адаптуємо матеріал під вас
(пропозиція до обговорення)
Альфонсо Олівер готується до зйомок нового відеокліпу в Україні – італійський співак продовжує завойовувати серця європейців. Хронометраж майбутнього відео – 4 хвилини. Ми покажемо зворушливу історію про кохання, яка не зможе залишити слухачів байдужими. Шукаємо партнерів, які допоможуть у реалізації кліпу та сподіваємось на плідну співпрацю.
Пропонуємо рекламу у відеороботі. Залюбки розглянемо ваші пропозиції та чекатимемо зворотнього зв'язку!
Хто працюватиме над проектом
Статистика
соціальні мережі артиста
Facebook
YouTube
Instagram
Проекти
Signorina
Andra Bene
Зустріти тебе
Ricordami
PS
Дякуємо, що переглянули нашу презентацію. Сподіваємось, вона була для вас корисною та допомогла краще зрозуміти усе, що ми хочемо донести. Очікуємо від вас діалогу стосовно пропозиції задля найкращого її формування