1/14

SFRAMES – ХТО МИ?

Понад 3 роки наша команда створює унікальний продукт під будь-які потреби. Ми створюємо не просто контент, а робимо кіно. Ми не просто реалізовуємо проекти, а приносимо спектр тих відчуттів на майданчику, що присутні на наймасштабніших зйомках. Й мовиться не лише про техніку та результат, а й про сервіс та підхід до справи. Ми обожнюємо те, що робимо. Для нас це – мистецтво, а мистецтво повинне викликати емоції.
SFRAMES PRESENTS
У МАЙБУТНЬОМУ ВІДЕО МИ ПРАГНЕМО ПОЄДНАТИ ХОРОШИЙ ЗАДУМ ІЗ ПРОФЕСІЙНОЮ ГРАФІКОЮ ТА ПРОНИКЛИВОЮ АКТОРСЬКОЮ ГРОЮ. МИ ХОЧЕМО РОЗПОВІСТИ ІСТОРІЮ, ЯКА НЕ ЗАЛИШАТИМЕ БАЙДУЖИМИ. ЗРОБИТИ ТАК, АБИ У ГОЛОВНІЙ ГЕРОЇНІ ГЛЯДАЧІ МОГЛИ ВПІЗНАТИ СЕБЕ – ЛЮДЕЙ, ВТОМЛЕНИХ МІСЬКИМИ ТУРБОТАМИ, ЯКІ ХОЧУТЬ ЖИТИ БЛИЖЧЕ ДО ПРИРОДИ ТА СПОКОЮ.
SFRAMES
Літературний сценарій
Концепція історії, в якій піднімається проблема урбанізації та розв'язання цієї проблеми. Надаємо також приблизний візуальний ряд у вигляді референсів майбутнього проекту – для якнайкращого розуміння задуму та можливості повноцінного аналізу матеріалу двома сторонами під час презентації, а також обговорення наведених концептів для створення фінального результату.
Ця історія про цивілізацію, яка мешкає за 7 мільйонів світлових років від Землі. Життя Ело (робоча назва вигаданої планети) надзвичайно схоже з життям на планеті Земля. Втім, є одна відмінність. Тамтешній світ зазнав екологічної катастрофи.
Повітря там забруднене через летючі авто(або ж надсучасні космольоти), які живляться реактивним паливом. Через це та низку інших факторів планета фактично перетворилась у пустелю. Життя там схоже на життя на Марсі, планета навіть на перший погляд має вигляд безлюдної. Та варто лише глянути за найближчий піщаний насип, і у кратері, під особливим куполом, який захищає жителів від нестерпної спеки та сухого повітря, видніється фантастичне місто.
Втім, яким би воно технологічним не було – зберігати флору на планеті стало неможливою розкішшю. Повітря замість дерев там очищують величезні вентиляційні установки.
Жителі міста продовжують ходити на роботу, подорожувати й проводити час з рідними. Це загадкове місто, дещо схоже на американський Нью-Йорк, але наповнене летючими кораблями, великими повітряними фільтрами, безліччю роботів на вулицях. А крім цього – енергетичним згустком енергії у вигляді круглої, фіолетово-синьої сфери. Вона була незвіданою силою для жителів цілої планети впродовж тривалого часу. Та прогрес нарешті дозволив жителям взятися за дослідження. Сьогодні навколо сфери споруджена громіздка конструкція, яка захищає людей від викиду енергії та дозволяє підійти на безпечну відстань. Ця сфера допомагає цивілізації шукати кращі світи, адже сама являється гіпер-порталом, який утворив шлях через увесь всесвіт аж до Землі.
Наша героїня, так само як і решта жителів, намагається знайти краще життя і робить усе, що в її силах, аби "втекти" від звичної для неї реальності. Одного дня вона, прийшовши на роботу, робить фінальні заміри стабільності сфери, сідає в крісло для "brain dance"(технологія, яка дозволяє змоделювати проліт через сферу та візуалізувати користувачу майбутні події), одягає спеціальні окуляри, підключає датчики до мозку та вмикає візуалізацію. Далі – спілкується з розумним голосовим асистентом, який керує процесом та слідкує за стабільністю стану героїні.
Коли процес розпочався, навколо почала з'являтись трава та дерева, наче їх додають цифровими квадратами, в очах героїні проблиснула сфера, а далі крізь час та простір вона потрапила у світ, який вражає своєю природою та затишком. Навколо – зелений ліс, трава, прохолодний вітерець та чисте повітря, десь чути дзюрків струмка. Героїня продовжує досліджувати казкове для себе місце й знаходить посеред соснового лісу живописний будинок. Тоді й розуміє, що кращого місця для життя не знайти.
SFRAMES PRODUCTION
5 ELEMENT
Місто, в якому мешкає героїня.
Про що історія?
Ми розповідаємо про урбанізм, про молоду дівчину з планети, не схожої на приємне для життя місце. Навколо – суцільний смог вихлопних газів, а через тамтешнє палюче сонце уся рослинність вимерла тисячі років тому. Мешканці Ело замкнені у цій пастці, їх пригнічує засуха та перенаселення, повсюди космольоти, роботи та величезні хмарочоси, які переплітаються між собою тунелями для пересування. Єдина надія жителів міста: 5-ий елемент, енергетична сфера, яка є порталом між тисячами світів, хоч про це жителям досі невідомо.
SFRAMES PRODUCTION
ЕНЕРГЕТИЧНА СФЕРА
Створюватиметься для ототожнення з логотипом 5 ELEMENT
На чому робимо акцент?
Протиставляємо далеке космічне місто Ело із містом на Землі. Показуємо, що досягнувши максимального технологічного прогресу, тамтешнім мешканцям не вдалося розв'язати базових проблем. Вони отримали низку нових можливостей завдяки машинам, але втратили можливість просто бути собою та обирати. Тож тепер їм доводиться потайки шукати кращого життя. Натомість на Землі у цей час вдається досягнути балансу: показуємо, що можна використовувати інноваційні технології, не відмовляючись від природи та комфорту.
SFRAMES PRODUCTION
ТЕХНОЛОГІЇ
дають можливість усвідомити масштаби прогресу
На чому робимо акцент?
Ми у жодному разі не закликаємо відмовлятися від технологічного прогресу та переваг, які він забезпечує. Проте показуємо, що надмірне захоплення футуристичними технологіями, на перший погляд багатообіцяюче, насправді не робить людей щасливими, а змушує шукати альтернатими. Натомість ми спонукаємо шукати у всьому баланс. Поєднувати сучасні можливості з простими рішеннями для душі. Адже дім – це місце, де ми проводимо найбільше часу. Це своєрідна фортеця, у якій хочеться відчувати себе затишно та у безпеці. Все це можна знайти у ЖК "5 Елемент".
SFRAMES PRODUCTION
Сосновий ліс
Момент єднання з природою, якого нам усім зараз бракує
На чому робимо акцент?
Енергетична сфера для мешканців Ело означає шанс на омріяне життя. Вона повинна максимально асоціюватися із логотипом "5 елемент". Тут проводимо паралелі й даємо потенційному клієнту ще на підсвідомому рівні зрозуміти, чому йому потрібно обрати саме цей житловий комплекс. Як на уявній далекій планеті, так і тут, на Землі, все більше цінується можливість побути наодинці з природою й насолодитися затишком та спокоєм, який вона дарує. Показуємо головну героїню, яка вперше опиняється серед лісу, й розуміє, що більше не хоче його покидати. Тим більше, що поруч розташований житловий комлекс з усім необхідним для комфортного проживання. Аби наголосити на внутрішніх змінах у свідомості героїні, міняємо також її образ. Ловимо деталі, аби передати емоції.
SFRAMES
PRE-PRO-POST
3 етапи розробки реклами
PRE-PRODUCTION
Погодження бюджету
Розробка сценарію
Розробка сторіборду
Підбір акторів
Скаутинг
Підготовка локації
Погодження та затвердження
PRODUCTION
Зйомка ролику на 2-х локаціях
Підготовка CGI для майбутнього композу
POST-PRODUCTION
Опрацювання відзнятого матеріалу:
монтаж
кольорокорекція
робота з графікою
композ
саунд-дизайн
рендер
ЗЙОМКА НА RED
RED - це професійна кінокамера, яка допоможе зробити найкращу картинку у нашому ролику. За допомогою цієї техніки картинка реклами виглядатиме не гірше голлівудського фільму, що вражатиме й покаже новий рівень реклами серед конкурентів.
РОБОТА З VFX
За допомогою правильно підготовлених локацій та якісного світла ми створимо ідеальні умови для майбутнього SGI. Аби досягнути максимальної реалістичності зображення на наших площадках працюють тільки найкращі-VFX супервайзери.
STORYBOARD
Ми створюємо професійний STORYBOARD згідно зі сценарієм на етапі пре-продакшину задля перегляду ролику ще до його реалізації та погодження кожного кадру з замовником. Це допомагає створенню ролику також і під час продакшину, адже на сторіборд опирається режисер з оператором. Тож жоден важливий кадр не залишиться без уваги.
SOUND DESIGN
Звук - це 80% успіху будь-якої роботи, хоч на перший погляд здається, що це не так. Та саме звук може надати нових відтінків рекламі, фільму, чи епізоду. Ми створюємо професійний саунд дизайн - адже це те, що окрім сценарію, графіки, гри акторів та кінематографічного зображення робить нашу роботу довершеною.
СОФТ
Ми працюємо тільки з ліцензійними та професійними програмами, які використовують у кінематографі, що дозволяє нам бути гнучкими у різних рішеннях та з легкістю досягати бажаного результату. Нам доступний весь функціонал, який був доступний при створенні такого знаменитого фільму як "Аватар".
SFRAMES PRODUCTION
ВИСНОВОК
ЩО МИ ПРОПОНУЄМО "НА ВИХОДІ"
КОНТЕНТ ПЛАН
ПРОПОЗИЦІЇ ДЛЯ ОБГОВОРЕННЯ
Зазвичай такий контент-план працює щонайменше півроку, адже він адаптивний і закриває багато воронок продаж. Створивши це сьогодні, ми закриваємо питання реклами бренду на тривалий час і робимо це на різних онлайн- платформах.
ОСНОВНИЙ РОЛИК
Головна реклама, тривалістю до 2 хвилин.
СКОРОЧЕНІ СЮЖЕТИ
Окремі історії, які повторюють основний сюжет та ділять його на короткі ролики з іншим посилом та добре адаптуються під соцмережі. До 15 секунд, 5 одиниць.
СТАТИЧНІ СЮЖЕТИ
Фотокреативи для соціальних мереж, що продають. 10 одиниць.